top of page

Pop-up bar by B52

O nás:

Myslíme si, že i v prostředí venkovních kulturních akcí, je možné nabízet kvalitní produkty za rozumné ceny. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli k pořízení stanu a výrobě jedinečného trucku. Jsme schopni zajistit bar catering na jakoukoli Vaší akci.

 

Na Vaši akci zajistíme:

Stan 3x3m (3x6m)

Disponujeme stanem 3x3m (možné rozšířit na 3x6m). Stan je vybaven mobilním barem s tekoucí vodou a vším co potřebujeme k výrobě kvalitních cocktailů. Ve stanu jsme schopni nabízet všechny druhy cocktailů a nápojů, dle požadavků zákazníka. Kapacita prodeje je upravena dle požadavků dané akce. Samozřejmostí je možnost platby hotově a platební kartou. Disponujeme satelitním připojením k internetu a stan jsme tedy schopni provozovat téměř na každém místě. Při provozu stanu je nutné jen připojení 220V.

 

Truck 12x2,5m

Náš jedinečný Truck je schopný obsloužit opravdu velké množství zákazníků. Stavěli jsme jej na míru našim potřebám a při jeho provozu potřebujeme pouze elektrickou energii. Návěs je vybaven vším, co potřebujeme na velké akci. Disponuje velkou lednicí, velkokapacitním výrobníkem ledu, dvěma stagemi pro přípravu drinků, výčepem až na 3 produkty, vlastní zásobou 2m3 vody a záložním zdrojem energie. Samozřejmostí je satelitní připojení internetu pro provoz platebních terminálů a pokladny. Pro jeho provoz je nutné 380v, 32A (výroba ledu a chlazení), v ideálním případě i vodovodní přípojka (díky vlastním zásobníkům není podmínkou). Návěs působí reprezentativně a je postaven pro provoz téměř na kterémkoli místě. Váží 4,5 tuny a je tažen 3,5 tunovým vozidlem. V tomto návěsu jsme schopni nabízet všechny druhy cocktailů, nápojů, kávu, hotdog a párek v rohlíku.

Ceny a menu:

Výslednou nabídku vždy zpracujeme na míru dané akci a dle přání pořadatele.

Během tvorby nabídky je pro nás důležité předpokládané množství návštěvníků akce, jejich věkové složení a druh akce.  

 

Pro případné zpracování nabídky na Vaší akci nás neváhejte kontaktovat.

info@barb52.cz, tel: 727920484

bottom of page